Příjemná a nenásilná, tak lze popsat spolupráci s agenturou JGK, která si umí poradit i s nestálým počasím.

Program byl vyvážený a přizpůsobený všem zaměstnancům i jejich potřebám. A výsledek? Lepší poznání ostatních kolegů, nejen po pracovní stránce.

Petra Vlčková, marketing HR, Eberspaecher


Teambuildingový program ve stylu Tajného výletu, připravený instruktory v kostýmech z agentury JGK pod vedením Jirky George Konečného, přinesl velký ohlas mezi účastníky. Všichni si odnesli hezký zážitek, o kterém se mluví ještě dlouho po skončení akce.

Velmi dobře se podařilo naplnit myšlenku sblížit lidi, kteří spolu běžně na denní bázi nespolupracují a přitom jsou v jedné divizi.

Petr Psutka, Bankassurance Senior Manager, MONETA Money Bank, a.s.


Jiří je milý, sympatický a energický člověk. Celý kurz vedl v přátelském duchu, což já osobně mám raději než takové to „nažehlené“ vystupování, ale přitom stále vystupoval profesionálně. Smysluplně podával myšlenky a nápady. Je vidět, že práce s lidmi mu není cizí.

Petr Smrček, naucmese.cz


Jako skvělý parťák mi JGK pomohl s přípravou několika teambuildingů, a tak si bez něj firemní akci nedovedu představit. Zvládl ukočírovat teambuilding pro velké skupiny hlasitých kolegů, stejně jako vytvořit důvěrnou atmosféru v malé skupině váhavých účastníků. Případné zádrhele řeší s klidným nadhledem. Na konci dne s JGK si člověk odnese fajn pocit a novou energii do budoucna. Spolupráci s Georgem můžu jenom doporučit.

Eva Šindelářová
OS-KOM spol. s.r.o.